Нацрада заборонила 15 російських каналів

15 російських телеканалів вилучили з переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції в Україні.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Сьогодні, 11 лютого, Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення вилучила із Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України, 15 російських телеканалів. Рішення вступить у силу через місяць.

Так, заборонили телеканали: «Совершенно секретно», «Кто есть кто», «Шансон-ТВ», «Парк развлечений», «Мир сериала», «Авто плюс», «Кухня ТВ», «КХЛ», «Наука 2.0», «Моя планета», «Телекафе», «Боец», «Время: далекое и близкое», «Настоящее Страшное Телевидение» («НСТ») і «Сарафан».

За словами голови Нацради Юрія Артеменка, програми на телеканалах порушили національну безпеку і законодавство про рекламу.

«Йдеться про показ осіб, внесених до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці, і показ реклами, яка в Україні заборонена в ефірі іноземних телерадіоорганізацій, якщо вони не підпадають під юрисдикцію держав˗членів Європейського Союзу або держав, що ратифікували Європейську конвенцію про транскордонне телебачення», – йдеться у повідомленні.