На Волині активісти заступилися за начальника поліції

Активісти Каменя-Каширського вирішили звернутися до атестаційної комісії Волині з проханням лишити на посаді або підвищити начальника місцевого РВ УМВС у Волинській області Валентина Чиха.

Відповідне звернення на своїй сторінці у мережі Facebook опублікував громадський активіст, боєць АТО і журналіст Богдан Пташник, ‒ пише Слово Волині.

Пташник зазначає, що під час зборів членів ГО «Камінь-Каширський координаційний центр ветеранів АТО», які відбулися 7 лютого, активісти обговорили діяльність начальника місцевого РВ УМВС у Волинській області Валентина Чиха.

«Вивчивши думку громадян міста і сіл, пам’ятаючи його гідну, виважену і, насамперед, патріотичну позицію під час революції Гідності та постмайданівський період (багато хто з нас, разом з правоохоронцями на чолі з Чихом Валентином Івановичем, відновлював порядок на вулицях Каменя-Каширського, боровся з незаконними лісорубками та незаконним видобуванням піску і т.д.), зважаючи на те, що він одним з перших працівників райвідділу відбув в зону проведення антитерористичної операції, ми, ветерани АТО, заявляєм, що підполковник міліції Чих Валентин Іванович є професіоналом своєї справи, справжнім офіцером, який з гідністю і честю носить мундир, громадянином і порядною людиною. Наш район невеликий і кожна посадова особа та її вчинки постійно на очах в громади», ‒ йдеться в заяві Пташника.

«Ми не помітили за весь час його перебування на посаді начальника РВ в його діяльності, ні злого умислу, ні особистої корисливості, ні інших дій, які б виходили за межі чинного законодавства, посадових обов’язків або доцільності під час штатних або нестандартних ситуацій. Ми вважаєм, що Чих Валентин Іванович достойний правоохоронець і керівник райвідділу і висловлюєм сподівання, що й надалі він гідно виконуватиме свій обов’язок перед Україною, перебуваючи на цій або й вищій посаді,», ‒ заявляють активісти.