Демчишин не мінятиме керівництво нововолинського заводу

У Міненерговугіллі пообіцяли не змінювати керівника держпідприємства «Нововолинського РМЗ».

Про це повідомляє Нововолинський інформаційний портал.

2 лютого народний депутат Ігор Гузь звернувся до міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина із проханням не допустити заміну діючого керівника ДП «Нововолинського РМЗ» Богдана Бойка. За його словами, кадрові зміни на цьому державному підприємстві можуть призвезти до рейдерського захоплення підприємства.

У зверненні нардеп наголосив, що «абсолютна більшість працівників підприємства проти заміни діючого керівника, котрий на початку двохтисячних років прийнявши проблемне, з боргами, підприємство зміг його вивести з кризи і на сьогоднішній день виконав усі зобов’язання перед працівниками». Гузь акцентував увагу на тому, щоб міністр енергетики та вугільної промисловос Демчишин особисто взяв це питання під контроль та не допустив зміну ефективного та успішного керівника ДП «Нововолинський РМЗ».

У Міністерстві розглянули звернення народного депутата щодо можливої заміни діючого керівника «Нововолинського РМЗ». У відповіді, яку надало Міненерговугілля 8-го лютого зазначено, що такі кадрові зміни відбуватися не будуть.

RMZ2

Єдина шахта в Україні, яка будується, знову стоїть перед загрозою закриття. Відтак, Гузь сьогодні надіслав чергове звернення до Арсенія Яценюка з вимогою не допустити законсервування будівництва шахти №10 «Нововолинська». Оскільки, зі слів Міністра вугільної енергетики та промисловості України Володимира Демчишина , озвучених під час сьогоднішніх слухань в профільному комітеті Верховної Ради України, фінансування у 2016 році на стратегічний об’єкт не має.

Депутат вважає, що з точки зору енергетичної незалежності нашої країни, продовження будівництва цієї шахти – наразі має бути пріоритетним. Оскільки, запуск шахти мав на меті забезпечити роботою понад 1500 шахтарів і запустити новий виток розвитку депресивного шахтарського регіону. Нагадаємо, 26 січня 2016 року Ігор Гузь разом з народним депутатом Михайлом Бондарем зареєстрували проект Закону України «Про внесення змін до додатка №3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» щодо державної підтримки державних вугледобувних підприємств.

«Непрофесійні та неефективні дії міністра Володимира Демчишина створили ситуацію, в результаті якої, тисячі шахтарів та членів їх сімей мого виборчого округу можуть залишитися без доходів. А також закриття підприємства може привести до соціальної напруги в регіоні. І це при тому, що за час своєї дворічної каденції міністр Демчишин неодноразово обіцяв завершити будівництво шахти №10, і на що виділяв кошти з Державного бюджету.

У зв’язку із вищезазначеним прошу Вас, Арсенію Петровичу, не допустити консервації шахти № 10 «Нововолинська». І вважаю, що міністр Демчишин не відповідає займаній посаді», – йдеться у зверненні нардепа.