На нову амбулаторію в Ковелі виділять 2,8 мільйона

У Ковелі під час громадських слухань мешканці міста схвалили рішення щодо реконструкції нежитлового приміщення на вулиці 40 років Перемоги для потреб амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Про це повідомляє Волинська дирекція НТУ.

На сьогодні в цьому районі міста немає жодного лікувально-профілактичного закладу. Зі слів головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Геннадія Давидюка, ремонтуватимуть приміщення, площею 228 квадратних метрів, в рамках проекту Світового Банку з реформування системи охорони здоров’я області.

В міській амбулаторії буде створено фізіотерапевтичний, процедурний кабінети, лабораторію. Прийматимуть сімейні лікарі, терапевти, невропатолог. Лікувальний заклад буде оснащений сучасною медичною апаратурою та автомобілем.

Як інформує офіційний сайт Ковельської міської ради, вартість реконструкції – 2,8 мільйона гривень. В рамках цього ж проекту подібну амбулаторію буде відкрито і в мікрорайоні «Сільмаш».

Обов’язковою умовою Світового Банку є співфінансування в розмірі 10% з місцевої казни. Тож, 2015 року з бюджету розвитку Ковеля виділено 278 тисяч гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації.