Луцьк: відома актриса зіграє у виставі заради смертельнохворих діток

Лучан запрошують на благодійну виставу «Оскар і Рожева Пані», гроші, виручені з якої передадуть на лікування важкохворих дітей.

Про це повідомили у Благодійному Фонді «Стопрак».

1 березня лучанам покажуть театральний  арт-проект «Оскар і Рожева Пані» за мотивами роману Еріка-Еммануеля Шмітта. Вистава відбудеться у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

«Цей благодійний проект об’єднав творчі зусилля митців з різних міст та різних театрів.

Актриса Ірма Вітовська, режисер Ростислав Держипільський, гурт «Океан Ельзи», художник Андрій Єрмоленко, балетмейстер Ольга Семьошкіна та актори Івано-Франківського театру імені Івана Франка доклали зусиль, аби вистава стала не лише творчою подією, а також приводом до вирішення значущої соціальної проблеми – створення в Україні доступної системи паліативної допомоги для хворих дітей», – йдеться у повідомленні.

До слова, головні ролі у виставі будуть виконувати діти – учні Івано-франківської театральної студії. У

Головний герой вистави – хлопчик, який проживає останні 12 днів свого життя, шукає у Бога відповіді на запитання про любов і смерть.

За словами організаторів, квитки уже можна придбати в касі драмтеатру. Кошти, виручені з продажу, передадуть на підтримку виїзної бригади, яка надає допомогу діткам, хворим на невиліковні захворювання.

12