Конкурс у волинському сервісному центрі відклали на тиждень

Громадські активісти добилися відтермінування проведення конкурсу на посади у регіональному сервісному центрі на тиждень.

Цього вдалося досягти в результаті переговорів із виконувачем обов’язків центру на Волині Юрієм Віскуновим та в.о.директора головного сервісного центру МВС України Владиславом Криклієм у середу, 10 лютого.

Нагадаємо, у регіональному сервісному центрі відмовили активістам у праві долучитися до конкурсної комісії, яка б перевіряла потенційних працівників регіонального сервісного центру.

За словами Юрія Віскунова, їхню участь в постанові Кабміну не передбачили. Натомість активісти нагадали, що у списку претендентів є родичі членів комісії та люди, яких підозрюють у корупції. Юрій Віскунов заявив, що він не має повноважень змінювати постанови Кабміну, та зателефонував керівнику головного сервісного центру країни Владиславу Криклію.

У результаті переговорів із ним вдалося погодити відтермінування конкурсу на тиждень, щоб за цей час знайти юридичну можливість залучити активістів. Якщо ж це зробити не вдасться, активісти зможуть бути присутніми під час відбору як спостерігачі.