Депутати Волиньради відклали питання про гроші для санаторіїв

Депутати Волинської обласної ради вирішили поки не голосувати за виділення коштів для підтримки і фінансування установ спільної територіальної власності громад, оскільки до деяких підприємств є питання.

Проект рішення про Програму підтримки фінансово-господарської діяльності підприємств та установ спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст області на 2016-2020 роки депутати мали розглянути на сесії 10 лютого.

Проте обранці громади повважали, що треба «почекати» з виділенням коштів. Голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик зазначив, що, до прикладу, по санаторію матері і дитини «Турія» проводять перевірку, тож зараз недоцільно виділяти кошти.

За його словами, і в санаторій «Лісова пісня» передбачали для реабілітації військовослужбовців, проте сьогодні програми як такої немає.

Натомість депутат В’ячеслав Рубльов зазначив, що виділити кошти необхідно, щоб підприємства просто змогли функціонувати. Та у підсумку депутати вирішили, що розглядати питання про виділення коштів рано, та перенесли розгляд питання.

Таке рішення підтримали 60 депутатів облради