У Луцьку просять не фінансувати «Бандерштат» з бюджету

Лучанин запропонував більше не виділяти бюджетні гроші на місцевий музичний фестиваль «Бандерштат».

Про це йдеться на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Андрій Вишневський у рубриці «Сім’я, молодь, діти» просить більше не фінансувати фестиваль української альтернативної музики «Бандерштат» з коштів міського бюджету.

«Вже не вперше в Луцькій міській Раді тривають дискусії стосовно доцільності фінансування і проведення в місті таких фестивалів, як «Ніч в Луцькому Замку», «Луцьк Food Fest» та інших, які вже стали для лучан улюбленими. Натомість містяни спостерігають, як щороку з міського чи обласного бюджетів збільшується фінансування фестивалю альтернативної музики «Бандерштат», який є доволі специфічним і не таким, який претендує на те, аби називатись сімейним чи загально схвальним», – йдеться у тексті петиції.

За словами Вишневського,  проводити дискусію чи переносити «Бандершат» за межі міста недоречно. Мовляв, для справедливості до організаторських команд всіх заходів, які щороку відбуваються в місті, слід припинити фінансування фестивалю з коштів міського бюджету.

«Нехай кожен з заходів, які щороку проводяться в місті, в т.ч. «Бандерштат», фінансується не за кошти міського бюджету, а лише за ті, які знайдуть організатори цих фестивалів. Тоді все місто побачить, які фестивалі є доречними для Луцька (і такі, які вже полюбились лучанами), а які потрібні лиш обмеженій категорії населення міста», – запевняє заявник.

Станом на сьогодні, 9 лютого, петиція набрала 26 голосів з 300 необхідних.  До кінця збору підписів залишилося  10 днів.