Суд звільнив від криміналу волинського бійця

Апеляційний суд Волинської області 9 лютого закрив кримінальне провадження відносно солдата Сергія Ясюка.

Про це у групі «Наш Луцьк» у соціальній мережі Facebook написав адвокат Олександр Повх.

Апеляційний суд Волинської області розглянув апеляційну скаргу військового прокурора на ухвалу Володимир-Волинського міського суду від 18 грудня 2015 року, якою було закрито кримінальне провадження за статтею 48 кримінального кодексу України і солдат Сергій Ясюк був звільнений від кримінальної відповідальності.

«Військовий прокурор Олег Балакунець просив у своїй апеляції скасувати рішення суду першої інстанції та призначити солдату покарання у виді 2-х років позбавлення волі. Прокурор вважає, що рішення суду першої інстанції про звільнення Ясюка Сергія від кримінальної відповідальності буде сприяти розладу військової дисципліни та приведе до зниження боєздатності військових формувань і неможливості виконання особовим складом збройних сил завдань за призначенням», – йдеться в дописі.

«Слава Богу, Апеляція рішення суду першої інстанції залишила без змін, а апеляційну скаргу прокурора – без задоволення. Так, що колеги воюємо далі за справедливість та чесне ім’я наших захисників», – додав Повх.