Романюк розкритикував петицію про «шедеври» скульптора

Микола Романюк робив зауваження директору ЦНАПу Ларисі Карп’як через те, що вона під час оперативної наради повідомила, що петиція про заборону творчої діяльності Ірини Дацюк набрала достатню кількість голосів. Романюк зазначив, що це неетично та попросив у подальшому не озвучувати петицій, що стосуються особистостей.

Це сталося 9 лютого під час оперативної наради.

«Хай між собою розбираютсья, скульптори, художники, митці, але я вважаю, що ви поступили негарно», ‒ зазначив Романюк.

На його думку, петиції мають стосуватися інфраструктури, конкретних проблем міста чи діяльності влади. Тож, Романюк запропонував петиції, які стосуються особистостей, блокувати на сайті міської ради.

«Петиції були створені для того, щоб ми вирішували проблеми міста, а не як хто працює і пише лівою чи правою рукою», ‒ зазначив Романюк.

Юрій Вербич наголосив, що щодо петицій є Закон України, у якому немає обмежень, Романюк зазначив, що готовий відповідати. Тож, він попросив надалі не спрямовувати петиції на особистості – з ними, мовляв, хай розбираються комісії, відповідні органи, ради чи спілки. Він також додав, що немає права давати подібні оцінки, бо не є художником чи скульптором