Луцьким тролейбусникам піднімуть зарплату

Із 10 березня водіям тролейбусів у Луцьку піднімуть зарплату з 12,9 гривні за годину до 18,9. Відповідно до пропорцій, зросте зарплатня й в інших працівників підприємства.

Про це 8 лютого повідомив заступник міського голови Сергій Григоренко.

«Досягнуте порозуміння з Луцьким підприємством електротранспорту», ‒ каже Григоренко. Він повідомив, що працівники висунули ряд вимог, і міська рада готова їх виконати. Григоренко повідомив, що до березня виплатять заборгованість водіям. Зарплата зросте на 6 гривень до 18,9 гривні за годину.

«Такий рівень оплати у всіх наших сусідів, окрім Тернополя, там трошки менше», ‒ додав Григоренко.

Він повідомив, що у січні цього року вперше за 8 років вчасно виплатили зарплату після нового року, тож це позитивно вплинуло на настрій у колективі ‒ вже 8 досвідчених водіїв повернулися на підприємство. Григоренко вважає, що це найкращий індикатор ефективності роботи.

За його словами, на сьогодні грошей в бюджеті не вистачає, тож будуть робити усе, щоб збільшити можливість заробітку ЛПЕ. «Вчора з’явилася інформація, що держава частину грошей за пільги поверне», ‒ додав Григоренко. То за ці кошти продовжать модернізацію підприємств. Попереду також ‒ введення електронного обліку та там, де це можливо, заміна маршруток на тролейбуси.

Окрім того, у планах – кредит Європейського банку розвитку на придбання нових тролейбусів. Микола Романюк додав, що рішення про виділення коштів ЄБР вже попередньо прийняте.