Євреї не переконані у щирості Григоренка

Представники єврейської громади Волині прокоментували нещодавний вислів Сергія Григоренка з вживанням антисемітської лексики.

Про це повідомляє Таблоїд Волині.

Нагадаємо, нещодавно політик порівняв луцьких підприємців з євреями, назвавши їх образливим словом. «Жиди у 18 та 19 столітті споювали українців, і підприємці, які торгують алкоголем – «новітні жиди», які, користуючись бідністю і складною ситуацією, споюють українців», – сказав політик на засіданні виконкому.

Згодом Сергій Григоренко оприлюднив офіційні вибачення, однак це не зберегло йому партійного квитка. Нещодавно політика виключили з лав «Батьківщини».

Виконавчий директор Волинської релігійної громади прогресивного іудаїзму Сергій Швардовський розповів, що жодних офіційних реакцій від общини не було. «Ми готові були до оприлюднення реакції, однак відклали це рішення, оскільки він офіційно вибачився», – каже Сергій Швардовський, зазначивши, що не знає, чи щирим було вибачення чи посадовця змусили.

Також чоловік зазначив, що для чиновника неприпустимо допускати висловлювання, що можуть мати хоч натяк на антисемітизм.