Волинь: лісівники відхрестилися від незаконного полювання

У Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства відсутня інформація про незаконне полювання у Звірівському мисливстві.

Про це повідомила прес-служба відомства.

В управлінні зреагували на публікації в електронних ЗМІ, що у ДП «МГ «Звірівське» незаконно полюють самі лісівники.

Ознаками чи підтвердженнями проведення полювання на копитних є проведення нагонів, здобута дичина, місця препарування туш тварин, сліди крові та ін. Ні керівництву ВОУЛМГ, ні працівникам ДП «Ківерцівське ЛГ» та ДП «МГ «Звірівське» про такі факти невідомо», – йдеться у повідомленні.

Того дня після обіду у звірогосподарстві побувала рейдова бригада, у складі якої був начальник відділу Державної екологічної інспекції у Волинській області Юрій Джам.

«Після обіду полювання не було. Я не почув пострілів, нікого не бачив. Якщо хтось має матеріали про це, хай їх представить», – заявив він.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ не володіє інформацією щодо отримання представниками ЗМІ роз’яснень щодо підтвердження висвітленого ними факту полювання лісівників ні від ВОУЛМГ, ні від представників Державної екологічної інспекції у Волинській області.

«Також повідомляємо, що 3 лютого колективу ДП «МГ «Звірівське» представлено нового директора Сергія Байцима, першочерговим обов’язком якого буде посилення охорони і догляду популяції звірів та недопущення фактів незаконного полювання на території ввіреного господарства», – повідомили лісівники.