У волинському сервісному центрі МВС обіцяють прозорий конкурс

Виконувач обов’язків начальника регіонального сервісного центру МВС на Волині Юрій Віскунов обіцяє проведення прозорого конкурсу на заміщення посад, до якого залучать громадськість.

Про це він заявив активістам «Самооборони Волині», «Народного контролю», ЦК «Азов», громадського формування «Буг», «Автомайдану України» та інших організацій під час візиту у понеділок, 8 лютого.

Нагадаємо, йдеться про регіональний сервісний центр, що виконуватиме функції МРЕВ. Вранці 8 лютого заступник Віскунова та голова атестаційної комісії Олександр Паламарчук взяв самовідвід на вимогу активістів.

Юрій Віскунов пообіцяв, що до кінця тижня проінформує своє керівництво, що представники різних громадських організацій хочуть брати участь у роботі комісії. Оголошення про проведення конкурсу планують розіслати різним ЗМІ, а не лише у «Сім’ї і домі». Також він обіцяє, що і про свою участь у конкурсі на посаду начальника центру, який відбуватиметься в Києві, громадськість повідомить.

За словами адвоката Сергія Величка, що представляв центр на зустрічі з активістами, вимоги до претендентів на посаду визначені постановою Кабміну, а не Віскуновим, тому частина претензій активістів – безпідставна. Виконувач обов’язків начальника може лише повідомити керівництво, що громадськість Волині хоче внесення змін у відповідну постанову, тобто у правила проведення конкурсу.

Активіст «Народного контролю» Олексій Чайка пообіцяв, що вони готові їхати навіть до Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, щоб добитися внесення відповідних змін і залучення до проведення конкурсу громадськості.