Товстенюк і Палиця поснідали «під охороною»

Луцький ресторан «Мелодія», що на вулиці Електроапаратній, вранці був оточений охороною, а при вході – припаркований мікроавтобус із спецтехнікою для перешкоджання прослуховування зв’язку.

Кажуть, у цей час в закладі снідав голова Волинської обласної ради Ігор Палиця із своїм радником – Олександром Товстенюком, ‒ пише Таблоїд Волині.

До слова, офіційного призначення Олександра Товстенюка на будь-яку посаду в апарат обласної ради поки не було, проте секретар запевнила журналістів, що чоловіка можна вважати «радником».

«Палиця і Товстенюк вирішили поснідати в ресторані «Мелодія». Навколо закладу ‒ охорона, в чохлах точне не скрипочки і ще крайня машина – з глушилкою. Виникає запитання: кому ж вони так допекли? Чи це параноя?» – написав на своїй сторінці у «Фейсбук» журналіст Антон Бугайчук.

«Перша машина – глушилка, друга – кубік Товстенюка, третя – охорона», – стверджує Антон Бугайчук.

Серед трьох авто, припаркованих біля входу у «Мелодію», журналіст розпізнав мікроавтобус, в якому ймовірно – спецтехніка для перешкоджання прослуховування зв’язку (такий помічали біля приміщення обласної ради), автомобіль Олександра Товстенюка та охорони.

«Перша машина – глушилка, друга – кубік Товстенюка, третя – охорона», – написав Антон Бугайчук.

У коментарях журналіст також додав, що його здогадки також пов’язані із тим, що завод належить Ігорю Палиці, а на його території розташований вертолітний майданчик, куди нинішній керівник представницького органу краю прилітає із далеких відряджень.

«Таблоїд Волині» перевірив інформацію про власників заводу в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб. З’ясувалося, що засновником Луцького електроапаратного заводу ВАТ «ЕНКО» є публічне акціонерне товариство з такою ж назвою, а от бенефіціарними власниками цієї юридичної особи є Палиця Оксана Василівна, дружина Ігоря Палиці, та Палиця Петро Якович, його батько.

До речі, минулого тижня Ігоря Палиці не було на робочому місці, а у понеділок 8 лютого – вже на роботі. Принаймні, ще напередодні було відомо, що у нього запланована закрита робоча нарада з головою обласної держадміністрації Володимиром Гунчиком.

12687890_907026439346536_4346053269988547097_n