Ратне: бійцю дали медаль «Захиснику Вітчизни»

Військовий Олександр Мицюк з Ратного отримав медаль за захист Вітчизни.

Про це пише Ратнівщина.

Указом Президента України Петра Порошенка  учасника  бойових дій, ратнівчанина Олександра Мицюка нагородили  медаллю «Захиснику Вітчизни».

Військового 51-ї окремої механізованої бригади відзначили за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час проведення антитерористичної операції.

Волиняни працює електромонтером Ратнівської філії ПАТ «Волиньобленерго».

Медаль військовому вручили Василь Шинкарук, військовий комісар Ратнівського військкомату, Михайло Макарук та Віра Чернуха, голова та керуюча справами районної ради, Андрій Харлампович, радник голови облдержадміністрації, Володимир Кулик та Надія Романюк, селищний голова та його заступник, а також Віталій Михальчук, директор філії ПАТ «Волиньобленерго».

Олександр Мицюк був мобілізований до лав Збройних сил України в числі перших мобілізованих 12 квітня 2014 року. Вдома у чоловіка лишився  маленький синочок Ярослав.

Боєць отримав на війні важке поранення. Коли повертався із бойового завдання, його збила з ніг ворожа куля. Солдати витягли побратима з під-обстрілів. У чоловіка була розтрощена нога. Він лікувався у Дніпропетровську, в Одесі впродовж майже трьох місяців. І тоді, коли вже став на ноги, солдат знову приїхав побачитись з рідними, а далі повернувся у Володимир-Волинський гарнізон. Його звільнили в запас через рік. Додому повернувся на початку квітня минулого року.

 mytsyuk mytsyuk1