Луцьк: «Гармидер» запрошує на благодійну виставу

Лучан запрошують на виставу «Гра Долі або Доля Гри», гроші виручені з якої підуть на лікування пораненого військового.

У суботу, 13 лютого, о 18:00 театр-студія «Гармидер» покаже виставу «Гра Долі або Доля Гри» за мотивами п’єси Івана Вирипаєва «Валентинів день».

«В одній комунальній квартирі живуть дві 60-літні жінки. Вони люблять одного чоловіка, а він … помер 20 років тому. Час у цьому домі живе за своїми законами, що позбавлені будь-якої логіки. Між реальним життям і уявою стерта навіть умовна межа. І абсолютно незрозуміло — все це «доля гри» чи таки «гра долі», – йдеться в описі вистави.

Захід – благодійний. Виручені гроші перекажуть на лікування пораненого на війні волинянина Олександра Дейнеки. Чоловік – мешканець села Скобелка Горохівського району. Військового мобілізовали у липні 2015 року. З вересня він служив при окремій санітарній роті, яка розташовувалася в Красноармійському районі Донецької області. Олександр працював водієм-санінструктором. Під час того, як чоловік їхав на виконання завдання по трасі в напрямку Авдіївки, злетів з дороги. Унаслідок чого отримав серйозні травми, зокрема 4 переломи тазобедреної частини. Зараз військовий лікується у військово-медичному клінічному центрі в Одесі.

До слова, боєць – брат режисера та засновниці «Гармидеру» Руслани Порицької.

«Це єдина вистава, в якій граю і я й за іронією долі цього разу я буду грати її ще й для свого брата Дейнеки Саші. Він тяжко травмувався на службі в зоні АТО. У нього позаду 2 складних місяці: реанімація, операції, лікування. Дякую тим, хто відгукувався і підтримував! Попереду ще складна боротьба за повернення до повноцінного життя. І для Саші, і для мене є важливою ваша підтримка», – пише вона на своїй сторінці у Facebook.

Вистава відбудеться у Луцькому районному будинку культури, за адресою: вулиця Ковельська, 56. Довідки за телефоном: +38 099 740 02 76.

12674241_970820319663571_1678640927_n