Луцьк: активісти зупинили спробу «тихого» повернення на посади колишніх даішників

У Луцьку без участі громадськості намагалися провести екзамени для працівників регіонального сервісного центру – органу, що має замінити колишні міжрайонні реєстраційно-екзаменаційні відділи ДАІ.

Акція за участі цивільного корпусу «Азов», громадського формування «Буг», «Автомайдану Волині», «Автомайдану України», «Самооборони Волині», «Народного контролю» та інших організацій відбулася у понеділок, 8 лютого.

Нагадаємо, активістам вдалося дізнатися, що цього дня мають «по-тихому» проводити екзамени, на які запросили «зручних» для керівництва центру кандидатів, зокрема виконувача обов’язків начальника Юрія Віскунова.

Проте юрист центру Інга Коваль заявила, що активісти можуть бути присутніми під час конкурсу, а повідомлення про те, що він відбувається, розмістили 1 січня 2016 року в газеті «Сім’я і дім». Це обурило учасників акції. Мовляв, публікування у «далеко не найпопулярнішій» газеті такого оголошення 1 січня – просто формальність, а не реальна спроба залучити громадськість до конкурсу.

Як ідеться в наказі від 31 грудня 2015-го за підписом Юрія Віскунова, до комісії увійшли його заступник Олександр Паламарчук (голова), Інга Коваль (юридичний сектор), Тетяна Вакуліч (сектор фінансового забезпечення), Сергій Подлевський (довідково-інформаційне забезпечення), Іван Мельник та Наталія Ковальчук (ВРЕР та взаємодія із суб’єктами господарювання). Однак жодного представника громадськості там не було.

За вимогою активістів Паламрчук написав заяву про самовідвід та пообіцяв, що в комісію включать представників громадських організацій. Скільки їх буде, визначать згодом. Також громадськість зацікавили картини із бурштином, які висіли в кабінеті (де Паламарчук писав заяву). Про них у господаря кабінету пообіцяли запитати згодом.