На «Луцьктеплі» думали, де брати гроші

У зв’язку з складним фінансовим становищем ДКП «Луцьктепло» представники підприємства просять залишати кошти від здачі в оренду непрофільних приміщень у бюджеті підприємства. Планують також переглянути, як отримати прибуток від незаконнорозміщених на землях підприємства будівель.

Про це стало відомо 8 лютого під час засідання тимчасової контрольної комісії міської ради з вивчення проблем діяльності “Луцьктепла”

Заступник директора з фінансово-економічних питань ДКП «Луцьктепло» Валентина Малютіна повідомила, що за заборгованість КП перед міським бюджетом туди перераховують 70% від вартості оренди за непрофільні приміщення, а на «Луцьктеплі» залишається лише 30 % коштів. Тож враховуючи ситуацію на підприємстві та необхідність погашення боргу перед НАК «Нафтогазом» Малютіна попросила депутатів прийняти рішення, що отримувати всі кошти на підприємстві. Окрім боргу НАК, на користь якого ідуть усі кошти КП, «Луцьктепло» боргує ще 12 мільйонів гривень перед «Волиньгазом».

Водночас «Луцьктеплу» боргують підприємства, які вже ліквідовані – наприклад, «Зелене господарство» заборгувало «Луцьктеплу» 500 тисяч гривень. Проте попри численні звернення з прохання вирішити проблему, грошей і досі немає.

Депутат міської ради Сергій Була додав, що, можливо, доцільніше буде передати непрофільні підприємства на управління комунального майна.

Окрім того, депутати пригадали, що на землях «Луцьктепла» на вулиці Конякіна розміщені 6 гаражів та заправка. Тож запропонували через юридичний відділ перевірити ці будівлі, та все, що збудовано незаконно, зарахувати на баланс «Луцьктепла».