Волинянина «засікли» з краденим дубом

У Ківерцівському районі затримали мешканця Меневиччини з краденим дубом.

Про це повідомляє прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

У селі Сильно Ківерцівського району рейдова бригада лісової охорони держпідприємства «Цуманське лісове господарство»  та активісти громадського формування «Айдар» виявили підозрілий бус, що виїжджав із подвір’я місцевих мешканців.

Лісники спробували його зупинити, та водій на всі застережні знаки не реагував, а при виїзді з селища несподівано звернув в останній двір, закрив автівку і втік до лісу.

«Члени рейдової бригади, присвітивши ліхтариками, побачили у бусі три дубові колодки. Тож одразу викликали на допомогу правоохоронців», – розповів головний лісничий «Цуманського ЛГ» Сергій Арендарчук.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: ВОЛИНЬ: «АЙДАР» ВИЯВИВ НЕЗАКОННО ВИРУБАНОГО ЛІСУ НА 30 ТИСЯЧ

Господаря подвір’я, де припаркувався бус, здивувала така ситуація.

Вранці власника автомобіля знайшли у лісі. Ним виявився підприємець, власник пилорами у селі Гораймівка Маневицького району на прізвище Мельник. За інформацією лісників, чоловік поїхав у Сильно і завантажився трьома трьохметровими колодками дуба на подвір’ї, яке йому показали.

За словами лісо охоронців, дуби зловмисник зрізав у лісових угіддях ДП «Цуманського ЛГ». Діаметр пеньків – 58 і 80 сантиметрів. З одного дерева забрано дві колодки по три метри, з другого – одна триметрова.

Правоохоронці вилучили автомобіль разом із краденим лісом та відправили бус на штрафмайданчик Ківерцівського райвідділу поліції.

Наразі триває слідство.