З Волині на Схід відправили відремонтований позашляховик

Відновлений позашляховик американського виробництва бійцям 14-ї окремої механізованої бригади в зону АТО передали представники Луцької районної влади.

Машину відремонтували за кошти громадської організації «Спілка учасників АТО», а також підприємців, які вирішили підтримати українських військових. Голова районної ради Валентин Приходько розповів, що за два тижні вдалося відремонтувати автомобіль, який уже був у зоні бойових дій, ‒ повідомляє ВОДТРК http://voltv.com.ua/u-zonu-ato-vidpravyly-vidremontovanyj-pozashlyahovyk/

«Він приїхав обстріляний увесь з зони АТО. Ми перерахували 29 тисяч на ремонт двигуна. Після ремонту двигуна виявилось, що треба ремонтувати підвіску, 8 тисяч перерахували й на підвіску», – розповів він.

У зону АТО машину доправить Володимир Боярчук, перший заступник голови райдержадміністації, демобілізований боєць АТО. Він каже: позашляховик надійний. За сприяння небайдужих для бійців також зібрали продукти і ліки. Діти передали для наших захисників малюнки. Символічні написи на кожному з них — «Повертайся живим!» і «Україна».