Фірму волинського нардепа визнали банкрутом

Господарський суд Волинської області визнав банкрутом ТзОВ «СБФ».

Про це йдеться у судовій постанові від 18 січня 2016 року, ‒ пише видання Конкурент.

Провадження у справі про банкрутство було порушено ще у липні 2015 року. Єдиним кредитором, який власне й подав позов, виявилася Луцька ОДПІ, яка хотіла відсудити майже 370 тисяч гривень боргу. В ході судового процесу до цієї суми додалися ще 93 тисяч гривень неустойки та 7 тисяч гривень судових витрат.

Ліквідатором суд визначив Микиту Рабана, який нещодавно став депутатом Луцької міської ради.

Наприкінці січня мав відбутися відбір організації з проведення аукціонів для продажу ліквідаційної маси Товариства з обмеженою відповідальністю «СБФ».У переліку майна значаться два старих автомобілі марок ГАЗ та ВАЗ, вартість яких майже напевне не покриє вимоги кредиторів.

ТзОВ «СБФ» зареєстрована у Луцьку по вулиці Ковельській, 2, а єдиним власником фірми нині значиться адвокат Гламазда Микола Петрович, якого пов’язують із агропромисловою групою «Пан Курчак». Як відомо, раніше головою ТзОВ «АПГ «Пан Курчак» був теперішній народний депутат Сергій Мартиняк.

Основним видом діяльності товариства «СБФ» значиться «діяльність приватних охоронних служб». Як повідомили джерела видання, ця фірма здійснювала охорону приміщень та підприємств, пов’язаних із Сергієм Мартиняком, а також забезпечувала його фізичну охорону.

Зазначимо також, що за адресою вулиця Ковельська, 2 продовжує діяти товариство «СБФ Плюс», яке, очевидно, й продовжує виконувати зазначені вище функції.