Атестація екс-міліції на Волині: питань тільки більшає

Волинські поліцейські перед співбесідами із атестаційними комісіями уже почали атестаційні тестування на перевірку рівня загальних навичок, а також рівня знань основних нормативно-правових актів.

У соціальних мережах активно обговорюють результати відбору і склад атестаційних комісій при Головному управлінні Національної поліції у Волинській області, – пише ІА «Рівненське агентство журналістських розслідувань».

Нарікають на те, що списки членів атестаційних комісій оприлюднили лише через півтори доби після того, як вони стали відомі, а також на непрозорий відбір.

Так, громадська активістка і журналістка Ірина Мусій, яка стала членом центральної атестаційної комісії від «Громадського радіо», пише, що не розуміє чим саме оперували обираючи склад комісій. Також вона зазначає, що до комісій потрапили невідомі громадські активісти від невідомих громадських організацій і багаторічний голова Ради ветеранів органів внутрішніх справ Волинської області Сергій Шелепін.

«Чи можуть такі люди з числа колишніх працівників правоохоронних органів тестувати об`єктивно? І чи немає тут конфлікту інтересів?», – додає Ірина Мусій.

Напишу і я кілька думок про атестаційні комісії поліції Волині.1. Я не знаю конкретно, чим саме оперували під час відбо…

Опубліковано Аріною Крапкою 6 лютого 2016 р.

Громадський активіст «Самооборони Волині» Сергій Рижков написав, що збирається шукати офіс громадської організації «Чисте довкілля», від якої до атестаційних комісій потрапило два представники.

Список Атестаційної комісії . Майже Всі адвокати з центра надання безкоштовної юридичної допомоги .Всі отримують гроші від держави. Можуть отримати більше чи меньше годин…то я мислі в слух.

Опубліковано Сергієм Рижковим 5 лютого 2016 р.

Атестаційна комісія Волинь.Волинська обласна громадська організація “Чисте довкілля” аж ДВА представники м. Луцьк, Гл…

Опубліковано Сергієм Рижковим 5 лютого 2016 р.

Широка дискусія стосовно атестації поліцейських розгорнулася під дописом ще одного журналіста Анатолія Котлюка, який потрапив до атестаційної комісії від «Волинського агентства розслідувань». Виявилося, що із понад 100 осіб, які подавали свої кандидатури на відбір до комісій, на співбесіду запросили лише близько 50-ти. Також залишається незрозумілим, чому склади атестаційних комісій оприлюднили лише через півтори доби після їх затвердження, а склад центральної атестаційної комісії і взагалі досі залишається невідомим.

«Це тільки додає настороженості до процесу атестації. Також чекаю відповіді на мій запит з питанням щодо деталей процесу», – зазначає Анатолій Котлюк.

Нехай не ображаються на мене організатори процесу атестації, але: 1) чому список членів комісії опублікували через пів…

Опубліковано Анатолієм Котлюком 5 лютого 2016 р.

Ділюся враженнями. З тих кого я знаю пройшли: Аріна Крапка Артём Запотоцкий Олексій Кушнєр Андрій Попик Andriy…

Опубліковано Анатолієм Котлюком 3 лютого 2016 р.

Дуже радикальний у коментарях лучанин Ігор Левчук.

“Мєнтовська реформа” це величезний фарс і лохотрорн. Всі ці публічні ігри в очищення просте окозамилювання і банальне за…

Опубліковано Игором Левчуком 6 лютого 2016 р.