Волинські лікарні отримали подарунки від польського бізнесу

Волинські медичні заклади отримали подарунки від польського бізнесу. Зокрема мова йде про засоби побутової хімії та препарати для дезінфекції.

Про це повідомили у БФ «Волинь-2014».

Фундатор Благодійного фонду «Волинь-2014» Богдан Лукасік та польська фірма Mediсlean передали для потреб Волинського обласного госпіталю для інвалідів війни, Луцького військового гарнізонного госпіталю, медичного закладу УСБУ у Волинській області та Волинської обласної клінічної лікарні засоби побутової хімії та препарати для дезінфекції.

За словами головного лікаря військового гарнізонного шпиталю Олександра Хоменка, представники Благодійного фонду «Волинь-2014» були одними з перших, хто допомагав медичній установі, коли на лікуванні перебувало до 300-от військовослужбовців.

«Це наші помічники. Коли нам треба допомога, ми в першу чергу задуємо про них. Черговий подарунок ми приймаємо з вдячністю», – говорить головний лікар Волинського обласного госпіталю для інвалідів війни Тетяна Масікова.

Окрім того, генеральний директор «SKF Україна» Володимир Цибульський передав волинським бійцям обласного госпіталю солодкі подарунки.

«Сьогодні БФ «Волинь-2014» зробив чергові хороші справи. За сприяння наших фундаторів Богдана Лукасіка та Володимира Цибульського ми передали для наших медичних закладів та військовослужбовців засоби побутової хімії та солодощі», – розповів виконавчий директор БФ «Волинь-2014» Володимир Кривович.

Також медичні препарати були передані Благодійній організації «Астома Волинь».