У Луцьку грабіжника посадили на 4 роки

Молодика, який промишляв у Луцьку розбоєм та грабежем, засудили до чотирьох років позбавлення волі.

Про це повідомила волинська прокуратура.

Луцька місцева прокуратура підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо 22-річного мешканця обласного центру, який вчинив грабіж і розбій.

У листопаді минулого року молодик, який раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення корисливого злочину, на вулиці Тімірязєва в Луцьку накинувся на перехожого, ударив його кулаком в обличчя. Коли той упав на землю, нападник забрав 2800 гривень, мобільний телефон та паспорт, спричинивши потерпілому майнової шкоди на 3860 гривень.

Зловмисник по цьому напав ще на двох чоловіків. Так само застосувавши насильство, він відібрав у своїх жертв гроші, мобільні телефони та документи, а в одного ще і золотий перстень, розжившись таким чином чужим майном на понад 10, 5 тисячі гривень.

Вироком Луцького міськрайонного суду молодику, який щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочину та ще і має на утриманні малолітню дитину, призначено покарання у виді 4 років та 1 місяця позбавлення волі. З нього також буде стягнуто на користь потерпілих усю завдану їм матеріальну шкоду та 4 тисячі гривень моральної шкоди.