Працівники «Луцьктепла» готові страйкувати

Трудовий колектив ДКП «Луцьктепло» сьогодні, 5 лютого, скерував до Луцької міської ради лист на ім’я мера Миколи Романюка з пропозицією знайти час для проведення загальних зборів.

На це працівники дають міському голові десять днів, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини з посиланням на голову профспілкового комітету підприємства Неонілу Слюсар.

«Якщо до 16 лютого міський голова не зв’яжеться із трудовим колективом, ми 17 числа вийдемо на попереджувальний страйк. Це не значить, що ми зупинимо котельні, або не надамо лучанам воду. Люди, що на змінах, будуть працювати. Але якщо до нас не прийде Микола Ярославович (міський голова Микола Романюк, – ред.), аби послухати і розповісти, що нас чекає, то ми прийдемо до міської ради», – зазначила Слюсар.

Як відомо, на підприємстві за січень не виплачена заробітна плата, оскільки усі кошти, які підприємство отримує за сплату за послуги, направляє до НАК «Нафтогазу». Така ситуація на думку працівників спричинена тим, що підприємство уклало ще кілька років тому договір із підприємством «Захід ТЕГ» стосовно давальницької сировини. До слова, текст угоди виявився комерційною таємницею і так і не став відомий загалу.

Зазначимо, що ДКП «Луцьктепло» боргує не лише власним працівникам, а й постачальникам.