Микола Буліга: «В суспільства є запит на радикальні зміни в системі судочинства»

Народний депутат України, лідер опозиційної фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що його фракція не підтримуватиме запропоновані Президентом зміни до Конституції у частині судочинства.

«Можете уявити, що буде з нашими судами через два роки, якщо їх контролюватиме Президент? Кумівство. Сватівство. Корупція», – впевнений Ляшко.

За словами радикала, провладна суддівська реформа закінчиться такою ж імітацією, як і проведена реформа прокуратури. «Під приводом переатестації суддів залишать лиш тих, хто продовжуватиме працювати на владу, і виконуватиме її забаганки. Виходить, що ті судді, які допомогли Януковичу узурпувати Конституцію у 2010-му році, продовжують і далі знущатись над правосуддям в Україні», – заявив Ляшко.

Також головний радикал нагадав, що фракція РПЛ запропонувала Президентові альтернативний пакет змін до Конституції у системі судочинства, де прописані всі механізми, які допоможуть викорінити корупцію з цієї сфери. Олег Ляшко додав, що для розгляду цих змін має зібрати 150 підписів, тому закликав всіх депутатів дослухатись до пропозиції радикалів.

Депутат Волинської обласної ради Микола Буліга (на фото) вважає, що проведення реформ в державі неодмінно повинне включати радикальні зміни в судовій системі.

«Проведення реформ в державі без радикального реформування системи судочинства – марна трата часу. В суспільстві уже давно є запит на радикальні зміни у цій сфері. Мешканці громади не можуть почуватись вільними і захищеними, коли в судах до сьогодні знаходяться представники попереднього режиму. Тому Радикальна партія вимагає радикального реформування системи судів, щоб звільнити відповідну гілку влади від корупціонерів та прибічників попередньої влади», – заявив радикал.