Луцький депутат обурюється, що міськрада дала гроші на «фуд-фест»

Луцька міська рада виділила 20 тисяч гривень на біотуалети та звукопідсилюючу апаратуру для «Lutsk Food Fest». Однак депутат міськради Павло Данильчук вважає, що це невиправдані витрати, бо на фестивалі було багато комерційних структур, які могли покрити витрати.

Про це йшлося під час сесії Луцької міськради у п’ятницю, 5 лютого.

Нагадаємо, у місті було кілька «Lutsk Food Fest» протягом 2015 року. Перший стартував 3 травня.

За словами Павла Данильчука, за два роки Майдану та війни в країні багато чого замінилося. Тому відділ у справах сім’ї та молоді мав би відмовитися від орієнтації на комерційні розважальні проекти, які можуть організувати за гроші комерційних структур.

Натомість депутат Наталія Бунда каже, що міська рада мала би підтримати «Lutsk Food Fest», принаймні «дати старт» фестивалю, щоб він міг повноцінно розвиватися як комерційний проект.

А депутат Олександра Кравченко вважає, що підтримка «Lutsk Food Fest» не є прикладом підтримки оздоровлення дітей та розвитку сім’ї. Борис Смаль підтримав Павла Данильчука, бо через ситуацію в країні потрібно проводити більше патріотичних заходів. Також він відзначив, що міська рада має визначити, чому громадські організації не хочуть проводити багато заходів у місті.

Натомість міський голова Микола Романюк нагадав, що міська рада проводить багато патріотичних заходів, але депутати туди не приходять і кажуть, що таких заходів немає. Ще він заявив, що рада активно підтримує дітей із пільгових категорій і допомагає громадським організаціям почати свої проекти, які потім можуть стати комерційними.