Луцьк: активісти закликають зловити псевдоволонтера

У місті орудує псевдоволонтер, який був учасником БФ «Дітям героїв».

Просить затримати злочинця самооборонівець Олександр Ніколайчук у Facebook, ‒ пише Район.Луцьк.

Тепер цей «волонтер» вже член міжнародного фонду «ЛСД» і продовжує дурити людей на вулицях міста, ‒ йдеться в повідомленні.

«Цей «громадський активіст» Леськів Олександр у минулому учасник організованого злочинного угруповання БФ «Дітям героїв». Після того, як порушили кримінальне провадження щодо організаторів, оперативно змінив дислокацію. У присутності поліції розповідає, що жалкує, що його спіткало таке лихо, що він став жертвою звичайних аферистів-алкоголіків, яким збирав кошти для розваг. Тепер він «волонтер»  вже міжнародного фонду «ЛСД». До речі, чоловік реально «сильний духом»: його, як скаженого собаку, ганяють звідусіль, а він живучий все розповідає, що святим ділом займається. За зібрані гроші цей юнак разом зі співучасниками орендує квартиру зараз у Ковелі, харчується та подорожує», ‒ пише Ніколайчук.

Також додає, за якою інструкцією треба вираховувати шахрая і здавати в поліцію:

  • У нього відсутнє посвідчення. Має при собі лише фотокопію. 03-02-2015 у нього було відсутнє повідомлення ЛМР про проведення публічного заходу зі збирання коштів. Він збирає гроші зараз для Гедзюк Анни, на офіційному сайті фонду інформація відсутня.
  • Він не оплачує проїзд у маршрутках. Вимагайте у водіїв, щоб повертали гроші вам і безоплатно перевозили, як і його.
  • Виводьте цього чоловіка на першій же зупинці з автобуса та викликайте за номером 102 патрульну поліцію, щоб доставити його у міськвідділ.
  • У поліції ви письмово оформляєте повідомлення про те, що підозрюєте цього чоловіка у шахрайському заволодінні коштами довірливих лучан.
  • У зверненні вказуєте, що вимагаєте публічного підрахунку готівкових коштів, які збираються у скриньку, та переказу їх на рахунок фонду.

«Знаєте, як зараз відбувається підрахунок? Збирається на нелегально орендованій квартирі комісія із йому подібних і відбувається розпломбування, підрахунок та складається протокол. Це з його слів. Так, до дитини доходить частина зібраних коштів. Десь відсотків 10-15. Лише спільними зусиллями та небайдужістю ми зможемо побороти цю шахрайську схему видурювання грошей у лучан», ‒ закликав Ніколайчук.

1_12243240_1670826086500254_3105075680085131873_n