Мінські домовленості – не більше, ніж слова, – боєць «Азову»

Боєць полку “Азов” з позивним “Борн” народився та жив у Криму, проте після розгоряння війни на Сході пішов добровольцем. Після війни хлопець переїхав на Західну Україну – жив спочатку  Львові,а зараз переїхав до Луцька, який нагадує йому рідне місто. Хлопець зізнається, що не сумує за домом, бо там залишилися зрадники. Тож зараз він намагається влаштувати мирне життя на Волині.

Про це повідомляє “Громадське. Волинь”.

Для «Борна» війна почалась з кінця серпня 2014 року, коли українські військові потрапили в Іловайський котел. Каже, більше не зміг сидіти на місці і пішов в «Азов». Там вже воювали його товариші з Криму.

«Пішов туди, тому що там були мої знайомі кримчани. Також для мене було важливо, що наше керівництво ніколи нас не «кидало». Так, щоб нас десь залишили і забули про нас, то такого не було. Завжди була підтримка. Ти знав, куди ти йдеш та для чого», – каже боєць.

«Борн» розповідає, що Мінські угоди – це лише для відволікання уваги цивільних. Його обурює те, що влада взагалі йде на якісь перемовини з ворогом.

«Мінські домовленості то так, для цивільних десь в Луцьку, щоб вони собі сиділи і думали, що в нас перемир’я. Це слова, не більше. Якщо подумати, то ДНР, ЛНР – це терористичні організації. Як можна припиняти вогонь в односторонньому порядку на переговорах з терористичною організацією. Це абсурд», – зазначає хлопець.

«Я закінчив службу через декілька місяців, коли «Азов» вивели з Широкиного. Я йшов добровольцем, я не йшов ставати регулярним солдатом. Я здобув досвід, навчився, але я не йшов служити, я йшов захищати країну. Для себе я зробив висновок, що зараз буду кориснішим в громадській діяльності», – каже «Борн».

Саша розповідає, що жив деякий час у Львові, проте вирішив переїхати до Луцька. Тут має друзів та побратимів. Каже, що за Кримом не сумує.

«Дім – це впершу чергу люди, які тебе оточують. А там ці люди – це два мільйони двісті тисяч зрадників. Як вони можуть бути домом», – додає хлопець.