У Луцьку почали атестацію міліціонерів

У Луцьку розпочалася переатестація міліціонерів.

Про це повідомляють у прес-службі волинських правоохоронців.

Сьогодні, 4 лютого, в Луцьку перші групи працівників Головного управління Національної поліції в області взяли участь в атестаційному тестуванні.

Тестування передбачає перевірку рівня загальних навичок працівників, а також рівня знань основних нормативно-правових актів, які регулюють професійну діяльність поліції, наприклад, Конституції України, Закону України «Про Національну поліцію», Кримінального кодексу, Кримінального процесуального кодексу, Законів України «Про оперативно-розшукову діяльність», «Про запобігання корупції».

Поліцейські проходять також і психологічні тести.

Під час тестування поліцейським заборонили користуватись електронними приладами, підручниками, навчальними посібниками, іншими матеріалами, а також спілкуватись один з одним.

З наступного понеділка, 8 лютого, розпочнуть роботу атестаційні комісії. Вони оцінюватимуть професійні та особистісні якості працівників і прийматимуть колегіальні рішення щодо придатності до служби в поліції. В атестаційних комісіях працюватимуть також і представники громадськості, ЗМІ та правозахисних організацій.

До слова, головний редактор Волинського Агентства Розслідувань Анатолій Котлюк увійшов до атестаційні комісії. Прочитати про його враження від робочої групи можна тут.

PM207image001 PM576image002