Рожище: мешканці нарікають на відсутність патрулів

У Рожищі мешканці занепокоєні фактами хуліганства в місті.

За останні дні невідомі понівечили дитячий майданчик у парку, розстріляли з «воздушки» ліхтарі, перекинули смітники в центрі, ‒ пише Район.Рожище.

«Ми зареєстрували факт пошкодження майданчика і проводимо перевірку. На даний час поліція проходить переатестацію, тож патрулювання здійснювати ще досить проблемно. Але хвилюватися не варто, зовсім скоро переатестація завершиться, і патрульні з’являться на вулицях та справно виконуватимуть свою роботу. Наразі ми часто звертаємося за допомогою до «Варти порядку», — повідомив майор райвідділу поліції Богдан Дем’янчук.

Керівник рожищенської «Варти порядку» Володимир Ткаченко підтвердив, що часто доводиться патрулювати вулиці разом з поліцейськими, але останнім часом і це проблематично, бо працювати на добровільних засадах ніхто не хоче.

«Ми патрулюємо в основному з 19.00 години вечора до 2.00 години ночі. Але робити цю роботу стало ще гірше, бо патрулювати вулиці є дуже мало бажаючих, і, відповідно, скрізь ми не встигаємо. В основному співпрацюємо з поліцією як свідки, бо самі розумієте – тепер такий час, що без свідків визнати когось винним неможливо. Звісно, в такому вигляді, як зараз,  «Варта» існувати не може, і з цим треба щось робити. Разом з міським головою В’ячеславом Поліщуком будем розмовляти і вирішувати це питання», — додав він.