Палиця запропонував створити консультативну раду

При Волинській обласній раді створять Консультативну раду з представників різних професій.

Про це стало відомо сьогодні, 4 лютого, під час засідання комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби із злочинністю та корупцією, – пише Слово Волині.

Члени комісії підтримали проект рішення про створення Консультативної ради при Волинській обласній раді, пропозицію про формування якої подав голова обласної ради Ігор Палиця.

Згідно з прийнятим документом, Консультативна рада є постійно діючим колегіальним дорадчим органом при Волинській обласній раді, який діє на громадських засадах.

Завданнями Консультативної ради є сприяння Волинській обласній раді у вирішенні питань підтримки та розвитку місцевого самоврядування, реалізації принципів місцевого самоврядування, визначених Конституцією України і Європейською хартією місцевого самоврядування, здійсненні заходів, спрямованих на соціально-економічний розвиток області, інвестиційної діяльності на території області, у здійснені заходів щодо попередженні корупції та зловживання владою в органах місцевого самоврядування, місцевих органах виконавчої влади та в інших органах.

Також вона сприятиме залученню місцевих територіальних громад, громадськості до обговорення проектів нормативно-правових актів у сфері місцевого самоврядування.

До складу Консультативної ради можуть входити фахівці в галузях права, економіки, менеджменту, аудиту, земельних відносин, надрокористування тощо.

Консультативна рада є дорадчим органом, який діє до закінчення терміну повноважень Волинської обласної ради сьомого скликання.
Загальна чисельність та персональний склад Консультативної ради затверджується головою обласної ради. Члени Консультативної ради працюватимуть у ній на громадських засадах.

Члени ради матимуть право на допуск до приміщень Волинської обласної ради, отримувати інформацію з питань діяльності обласної ради (крім інформації з обмеженим доступом), за погодженням з керівництвом Волинської обласної ради брати участь в заходах, що проводяться Волинською обласною радою, отримувати відповіді на інформаційні запити.