На Волині сторожа засудили за побиття чоловіка

Охоронець одного з підприємств Ковельського району зламав два ребра односельчанину, сплутавши його зі злодієм.

Про це пише Під прицілом.

Охоронець зерно-сушильного комплексу сільськогосподарського підприємства помітив невідомого чоловіка. Сторож накинувся на незнайомця з кулаками та стусанами викинув з приміщення складу. Однак потім виявилося, що непроханим гостем на складі був місцевий житель, який перебрав з алкоголем і випадково забрів на підприємство.

Інцидент відбувався 24 серпня 2015 року у селі Пісочне Ковельського району. Того вечора охоронець місцевого сільськогосподарського підприємства вирішив зробити обхід території, аби переконатися в тому, що на підприємстві все в порядку. Однак зайшовши до приміщення зерно-сушильного комплексу охоронець помітив невідомого чоловіка. Сторож накинувся на незнайомця, зламавши йому кілька ребер.

За словами потерпілого, того вечора він святкував іменини свого зятя і був п’яний. Мовляв, тому й забрів в приміщення складу, де приліг і заснув.

Уже на ранок чоловік відчув сильний біль у грудях і пішов в лікарню. Після огляду медики прийняли рішення про негайну госпіталізацію пацієнта. А вже пізніше чоловік звернувся із заявою в міліцію.

Проти сторожа відкрили кримінальне провадження за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень.

В суді він пояснив, що коли зайшов на склад і побачив там сторонню людину, то одразу подумав, що це злодій.

Однак суд таки призначив чоловіку покарання. Згідно вироку Ковельського міськрайонного суду чоловіка засудили до 5 років позбавлення волі, але з дворічним іспитовим терміном.