Луцьк: бійців запрошують на боулінг

Волонтерський рух «Меценати для солдата» запрошує бійців на боулінг.

Провести весело дозвілля з друзями-фронтовиками пропонують 7 лютого, ‒ пише у Facebook координатор проекту Руслан Теліпський.

«Завдяки друзям-меценатам – спортивно-розважальному комплексу Адреналін Сіті для 18 осіб є можливість емоційно та захоплююче провести у дозвіллі з друзями-фронтовиками недільний ранок! Ця співпраця щотижнева», ‒ пише він.

«Чому 18 осіб ‒ бо нам виділяють щотижня у неділю 3 доріжки, а максимальна кількість учасників на одній доріжці може бути команда з 6 учасників! Тому групуйтесь!» ‒ пояснює Теліпський.

Стартують розваги о 9:45.

«Ми з задоволенням відправимо збивати кеглі як мінімум 9-х бійців, котрі відпишуться під нашим постом у коментарях, або якщо це за них зроблять їхні родичі/знайомі/друзі! Чому 9 – бо можуть з собою взяти на боулінг свого компаньйона (дружину/знайомого/друга)! Записуємо бійців традиційно – в одному коментарі одне прізвище захисника! Якщо не буде попиту серед АТОшників, котрі ще ні разу не скористались такою нагодую – то відвідати можуть як ті захисники, що були у попередні рази, так і волонтери (прохання лише в дужках вказувати, що вже були, а підсумки підбиватимемо і остаточно формуватимемо групу у суботу)», ‒ пояснює волонтер.