«Новий рівень безпеки» в Луцьку: камери, відео і спільні дії

Шпига

Патрульна поліція Луцька, міська рада і управління поліції у Волинській області підписали меморандум про співпрацю.

Це відбулося в понеділок, 1 лютого, – повідомили у прес-службі поліції Волині.

«Ми об’єднуємо наші зусилля для досягнення нового рівня безпеки громадян. Визначальним є захист прав і свобод кожної людини, підвищення ефективності протидії злочинності. Наше спільне завдання – запобігти загрозам і гарантувати громадянам безпеку», – зазначив Петро Шпига.

Документ передбачає оперативну взаємодію волинської поліції, патрульної поліції та міської ради для досягнення нового рівня безпеки мешканців та гостей обласного центру. Зокрема, планують встановити на виїздах з Луцька, мостових переходах, маршрутах руху транзитного транспорту, ключових перехрестях системи відеофіксації номерних знаків транспортних засобів «Відеоконтроль Рубіж».

Окрім того, в закладах торгівлі, автозаправних комплексах, місцях паркування автотранспорту, об’єктах комунальної власності встановлять системи відеоспостереження з високою роздільною здатністю та можливостями архівування й передачі даних в режимі онлайн в чергові частини Луцького відділу поліції.

Меморандум засвідчує також спільні погляди на вирішення соціальних проблем. Зокрема, планують створити систему закладів соціального захисту «Соціальні будинку», де надаватимуть людям медичну допомогу, нічліг і харчування.

Ініціатором підписання меморандуму виступило Головне управління Національної поліції у Волинській області. Документ від імені Луцької міської ради підписав міський голова Микола Романюк, від управлінням патрульної поліції в Луцьку – її начальник, лейтенант поліції Антон Цюцюра.