Волинь: затримали нелегалів із фальшивими документами

У Луцьку поліція затримала трьох нелегалів із фальшивими документами.

Правоохоронці під час перевірки паспортних документів у громадян однієї з країн СНД встановили факт можливого підроблення відбитків штампів про перетин державного кордону України, ‒ повідомляють у прес-службі поліції Волині.

Під час проведення огляду паспорти вилучили у 27-річного подружжя та 22-річної їх родички – братової. Документи направили до експертної служби для дослідження.

Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.4 ст.358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток штампів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає 850 гривень штрафу або до шести місяців арешту чи обмеження волі до двох років.

Поліцейські просять громадян, яким відома будь-яка інформація щодо випадків нелегальної міграції телефонувати на гарячу лінію відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції у Волинській області за номерами: (0332) 74- 22-06 або 102.