У Луцьку касирка банку поцупила гроші за «комуналку»

Касир луцького банку протягом двох місяців привласнила близько 15 тисяч гривень, які лучани сплачували за комунальні платежі.

У зв’язку зі “скрутним фінансовим становищем” жінка знайшла собі, хоч і сумнівне, проте надійне джерело доходів, – інформує Під прицілом.

Зокрема жінка працювала касиром у відділенні державного банку, яке розташоване просто у центрі міста. В обов’язки касира входило приймати комунальні та інші види платежів, а також оформлення відповідних платіжних документів.

Відтак, протягом квітня-травня минулого року ледь не щотижня жінка власноручно складала та підписувала заяви про відмову від платежів, написані нібито клієнтами банку. Цими документами жінка підтверджувала анулювання фінансової операції, а пізніше отримувала кошти в бухгалтерії.

Суми привласнених коштів коливалися від 600 до 2 тисяч гривень. Та, зрештою, загальний обсяг збитків банку становив близько 15 тисяч гривень. Щоправда, спритницю таки викрили та розпочали проти неї кримінальне провадження.

В суді жінка беззаперечно визнала свою вину, щиро розкаялася в скоєному та запевнила, що всі завдані збитки вже відшкодувала. Втім, представники фінустанови наполягали на її покаранні згідно з вимогами законодавства.

Відтак, вироком Луцького міськрайонного суду касира засудили до 4 років позбавлення волі з 2-річним іспитовим терміном та позбавили права обіймати посади пов’язані з обліком, збереженням, управлінням та розпорядженням матеріальними цінностями строком на 2 роки.