У кабінеті директора волинської шахти побили керівника профспілки

Керівника профспілки шахти №1 «Нововолинська» Анатолія Мухомеджанова побили в кабінеті директора.

Сам керівник, Олександр Шостак, був свідком інциденту, ‒ пише Буг.

«Люди, які прийшли на шахту, представились «Правим сектором», запросили мене в кабінет директора. Запитали: «Ви хто?» Я сказав. Зайшли в кабінет. Він почав на підвищених тонах вимагати документи в керівника підприємства, сказав, що ми крадемо гроші. В кабінеті було три чоловіка, а всього – 10. Почав мене бити руками по лиці, головою об стіл, по ребрах. Взяв довідку і спитав: «Не маєте до мене претензій?» А що я мав сказати? – не маю. Але я зараз в лікарні, роблю опис», – розповів Анатолій Мухомеджанов.

Екс-головний «правосек» Нововолинська Андрій Фафлей факту побиття не заперечує. Мета візиту на шахту – інформація про розкрадання коштів.

«Приїхали спитати, почали нам пальці загинати, що ми такі-сякі. Я був там присутній, а також директор шахти. Ще перед новим роком шахта отримала 36 мільйонів на погашення боргів. Ми прийшли просто поцікавитися – культурно, толерантно. Попросили надати нам певні документи про розпорядження цими коштами. Не треба було провокувати», – каже колишній очільник «Правого сектору » в Нововолинську.