Рожище: на ремонт аварійного будинку проситимуть гроші в області

До депутатів Рожищенської міської ради вкотре звернулися мешканці аварійного будинку, що по вулиці Шилакадзе, 5. Вони просять допомогти вирішити їхнє житлове питання.

Про це йдеться на сторінці Рожищенської міської ради у Facebook.

Справа в тому, що двоповерховий восьмиквартирний гуртожиток побудований ще в 50-х роках минулого століття. Востаннє капремонт там робили у 1981 році. За цей час в будинку провалився дах, потріскалися стіни.

Декілька років тому було розроблено проект реконструкції цього гуртожитку. Кошторисна вартість робіт становила понад 2 мільйони 200 тисяч гривень. Підрядники виконали робіт на 200 тисяч. Встановили нові пластикові вікна і частково укріпили металевими конструкціями сам будинок, демонтували підлогу і дерев’яні перегородки. На цьому ремонт і кошти закінчилися. Нині там проживає дві сім’ї.

Станом на зараз вартість ремонту цього будинку може скласти суму, більшу від всього бюджету міста Рожище. Депутати дійшли висновку, що іншого виходу, ніж співфінансування з обласного чи державного бюджетів поки що немає. Обранці одноголосно підтримали пропозицію звернутися до обласної влади з відповідним зверненням.