Порошенко нагородив волинянина

Днями молодшого сержанта Зоряна Дмитрука, який родом із Здомишля Ратнівсього району, Петро Порошенко нагородив медаллю «Захиснику Вітчизни».

Після закінчення школи Зорян підписав контракт на три роки і проходив службу у Володимирі-Волинському. Хоч строк дії угоди й сплив, уже 9 травня він у складі 51-ї механізованої бригади брав участь в АТО. Впродовж місяця воював під Мар’їнкою, а далі майже два місяці брав участь у кожному штурмі Савур-Могили, ‒ пише Слово Волині.

Зорян ‒ старший механік-водій танка Т-64-БВ. «Смерті боялися всі. Але ми бачили безжального ворога, його звірства, і кожен переймався, щоб він не прийшов у наш край, до наших рідних. Тому готові були заради них іти на смерть. А вже потім зрозуміли, що й за Україну», ‒ каже хлопець.

У боях за Савур-Могилу командування помітило мужність, безстрашність, патріотизм та відвагу Зоряна і запропонувало йому вступити до Національного технічного університету на гвардійський факультет військової підготовки.

«Ще тоді я дав собі слово, що як вивчусь, то ніколи не буду робити необдуманих кроків, – каже Зорян, який ось уже півтора року навчається, – не даватиму, якщо доведеться, безглуздих наказів, бо знаю: за всім цим – люди і наша держава».