Луцьк: п’яний бешкетник хотів відлупцювати наряд поліції

Наряд поліції охорони прибув до розважального закладу на вулиці Електроапаратній у Луцьку за сигналом «Терміновий виклик поліції».

Працівники управління поліції охорони затримали нетверезого відвідувача ресторану, який своєю поведінкою майже паралізував роботу розважального закладу, – повідомили у волинській поліції.

Адміністратор ресторану повідомила, що чоловік нецензурно лаявся, прискіпувався до персоналу та відвідувачів закладу. Він також ображав і намагався побити поліцейських. Аби припинити протиправні дії дебошира, правоохоронці одягнули на руки чоловікові кайданки.

Поліцейські з’ясували, що правопорушник – мешканець Луцька. Йому 48 років.

Затриманого доставили до Луцького відділу поліції. За скоєння правопорушення чоловіку загрожує відповідальність за статтею 173 (Дрібне хуліганство) та статтею 185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника поліції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Вони передбачають штраф, або громадські роботи до шістдесяти годин, чи виправні роботи до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт до п’ятнадцяти діб.

Нагадаймо, у Луцьку вже розслідують два кримінальних провадження за завдання тілесних ушкоджень поліцейським.