Із луцької спортшколи таки не виселили спортзал

У приміщенні луцької ДЮСШ №2 на Мазепи, 49 розташований приватний спортзал. Однак колектив школи домовився із підприємцем Василем Петрищаком, що впродовж 2016 року він переїде із цього приміщення, якщо не напрацюють інше рішення.

Про це йшлося під час засідання виконкому Луцької міськради у середу, 3 лютого.

За словами члена виконкому Олега Бондарука, через спортзал у приміщені школи на стелі з’явилися тріщини. До того ж є звернення колективу школи щодо непродовження співпраці з підприємцем.

Натомість Михайло Щур вважає, що в ДЮСШ №2 тривають «міжусобні війни», тому він пропонує домовитися із підприємцем, аби той давав дітям кілька годин в день займатися на тренажерах.

Депутат міськради Євгеній Ткачук каже, що поряд із спортшколою ‒ на Мазепи, 49 ‒ немає інших спортзалів, тому якщо його закрити, люди нікуди не підуть. А заступник міського голови Юрій Моклиця стверджує, що підприємець інвестував туди кошти, тому розірвання співпраці із ним створює неправильний прецедент. Однак головна проблема в тому, що відсутнє бачення розвитку спортшколи, хоча спортзал у тому приміщенні був завжди.

Депутат Павло Данильчук вважає, що практика розташування приватних спортзалів у комунальних закладах ‒ неправильна, бо в місті не так багато відповідних приміщень. Він взагалі запропонував звільнити директора ДЮСШ №2 через його «темне минуле» і бізнес в комунальних закладах.

Натомість член виконкому Роман Бондарук відзначив, що перед тим як зробили приватний спортзал, там були три поломані «станки» та поламані душові кабінки. Нині ж там якісні тренажери, на яких можуть займатися діти.

У підсумку оренду спортзалу продовжили. За проголосували 15 членів виконкому.