На Волині «передали вітання» недобросовісним суддям

Активісти “Самооборони” попросили суддів, яких підозрюють у незаконних діях, “не дискредитувати судову систему”.

3 лютого активісти “Саомооборони Волині” та “Самооборони Ківерець” приїхали у Ківерцівського міськрайонний суду засідання у справі судді Віталія Ковтуненка. Проте оскільки засідання перенесли, активісти вирішили поспілкуватися із Ковтуненком та суддею Іваном Підгорним, якого ще 6 років тому працівники СБУ затримали під час отримання хабаря.

“Кримінальна справа, коли ви взяли хабар 4000 гривень, 6 років тягнеться” , – нагадали активісти. Тим часом, суддя продовжує отримати від держави зарплатню. За їх словами, у Ківерцях на отриманні неправомірної вигоди зловили й працівників реєстраційної служби — вирок суду ухвалили буквально за декілька місяців.

Окрім того,активісти зазначили,що суддя отримує щомісяця близько 10-ти тисяч гривень. Тож самооборонівці поцікавилися,чи перераховує суддя кошти на армію.

“З мене вищитують такі гроші… Якщо треба, піду в окопи і докажу”, – додав суддя.

“Окопи не на Сході, окопи тут, бо ми повинні очистити державу, тоді ніякий зовнішній ворог нам не страшний. При всій повазі, Ви дискредитуєте суддів та суддівську систему загалом”, – додав активіст Сергій Чуріков.

Після акції у Ківерцівському суді активісти “Самооборони Волині” поїхали у Липини, де розміщений будинок Ольги Таран, “анексований” родиною Ковтуненка. Там активісти прикріпили на воротах плакати із зображенням судді. Після цього активісти поїхали до Луцького міськрайонного суду. Суддю Ковтуненка вони застали біля входу та запитали чому суддя працює

“Ви є корупційним гвинтиком системи, тож маєте піти”, – зазначив активіст Богдан Климчук.

Віталій Ковтуненко натомість зазначив, що він зайнятий, та запросив активістів у суд. Проте коли ті зайшли до приміщення їм повідомили, що Ковтуненко не зможе з ними поспілкуватися. Тож активісти прикріпили фото судді із написами “Суддя окупант”,”безсмертний” біля приміщення суду. Перехожі підходили цікавитися, хто ж такий Ковтуненко.