Волинські шахтарі збираються до Гунчика на розмову

2-го лютого голови профспілок трьох нововолинських копалень – «Бужанської», №1 та №9 «Нововолинська» – члени створених ініціативних груп, керівництво шахт та міський голова Віктор Сапожніков зустрінуться з губернатором області Володимиром Гунчиком.

Основна тема зустрічі – заборгованість із заробітної плати гірникам, ‒ пише .

Не бере участі у переговорах із головою ОДА лише шахта №10. Гірники шахти №1 «Нововолинська», хоч наразі не мають проблем з отриманням коштів, вирішили виявити шахтарську солідарність та підтримати колег.

На зустріч прибудуть і представники місцевої влади Нововолинська, зокрема мер міста Віктор Сапожніков.

Крім невиплати зарплати також підніматимуться питання зміни кадрів на ДП «Волиньвугілля» та подальшої долі вугільних підприємств.

«Буде розмова про зміну керівництва на «Волиньвугіллі», що напряму пов’язане з заборгованістю із заробітної плати шахтарям. Однак найважливішою проблемою лишається останнє», – відзначив профспілковий лідер шахти №9 Василь Гура.

Нагадаємо, що 90% за жовтень і більше 70% за грудень становить заборгованість із заробітної плати на копальнях №9 «Нововолинська» та «Бужанська». Попередньо гірники повідомляли, що готуються до протесту.