Волинь: «Айдар» виявив незаконно вирубаного лісу на 30 тисяч

Журналісти та активісти показали, як патрулюють волинські ліси.

Про це пише ВолиньPost.

Ще одне чергування представників громадської організації «Безпека Волині» (колишні бійці батальйону «Айдар»), які, згідно з договором, розпочали співпрацю з Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, не пройшло без конкретних результатів.

Знову і знову затримки без документів нелегального вантажу та припинення незаконної вирубки.

original-56

Обід, близько 15:00. Територія Цуманського лісового господарства. Автомобіль «Газон» вщент наповнений лісом. Як каже боєць «Айдара» Борис Дечев, документів на деревину не виявилось. За попередніми даними, ціна вантажу близько 5 000 гривень.

cb-78

«Таке враження, що наші ліси, наша деревина нескінченні. Просто дивуєшся, як люди не задумуються над цим. Ніби сарана – розтягують природні багатства. І кожного разу просять: ну хлопці, може домовимось?» – ділиться враженням айдарівець.

1 2

«Їдемо далі. Вдалині гурт людей, які завзято пиляють ліс. І знову виявляємо, що все це відбувається без дозвільних документів на самовільно зайнятій земельній ділянці. Викликали лісову охорону для оформлення відповідних документів.»

3 4

До вечора затримали ще трактор з причіпом напиленої сосни – 8 000 кубів. І знову без документів. За попередніми даними, лісова сировина коштує близько 10 000 гривень.

5

І це лише 6 годин з щоденного чергування по охороні волинських лісових угідь. Зупинити це варварство дуже важко. В основному області, де йде незаконна вирубка, – депресивні, не мають особливих прибутків. Місцеві мешканці і пояснюють цим свою участю у незаконній вирубці державних лісів.

6