Волинь: «Айдар» виявив незаконно вирубаного лісу на 30 тисяч

top-photo

Журналісти та активісти показали, як патрулюють волинські ліси.

Про це пише ВолиньPost.

Ще одне чергування представників громадської організації «Безпека Волині» (колишні бійці батальйону «Айдар»), які, згідно з договором, розпочали співпрацю з Волинським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, не пройшло без конкретних результатів.

Знову і знову затримки без документів нелегального вантажу та припинення незаконної вирубки.

original-56

Обід, близько 15:00. Територія Цуманського лісового господарства. Автомобіль «Газон» вщент наповнений лісом. Як каже боєць «Айдара» Борис Дечев, документів на деревину не виявилось. За попередніми даними, ціна вантажу близько 5 000 гривень.

cb-78

«Таке враження, що наші ліси, наша деревина нескінченні. Просто дивуєшся, як люди не задумуються над цим. Ніби сарана – розтягують природні багатства. І кожного разу просять: ну хлопці, може домовимось?» – ділиться враженням айдарівець.

1 2

«Їдемо далі. Вдалині гурт людей, які завзято пиляють ліс. І знову виявляємо, що все це відбувається без дозвільних документів на самовільно зайнятій земельній ділянці. Викликали лісову охорону для оформлення відповідних документів.»

3 4

До вечора затримали ще трактор з причіпом напиленої сосни – 8 000 кубів. І знову без документів. За попередніми даними, лісова сировина коштує близько 10 000 гривень.

5

І це лише 6 годин з щоденного чергування по охороні волинських лісових угідь. Зупинити це варварство дуже важко. В основному області, де йде незаконна вирубка, – депресивні, не мають особливих прибутків. Місцеві мешканці і пояснюють цим свою участю у незаконній вирубці державних лісів.

6