У Луцьку встановили податок на «мажорні» автомобілі

Депутати Луцької міськради «оновили» транспортний податок у місті.

Таке рішення прийняли під час сесії у вівторок, 2 лютого.

У рішенні йдеться, що «платниками транспортного податку у м. Луцьку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, що є власниками легкових автомобілів, з року випуску яких минуло не більше 5 років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 750 розмірів мінімальної заробітної плати (750, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року».

Йдеться про вартість від 1 033 500 гривень.

«Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику економічного розвитку, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, виходячи з марки, моделі, року випуску, типу двигуна, об’єму циліндрів двигуна, типу коробки переключення передач, пробігу легкового автомобіля, та розміщується на його офіційному веб-сайті», ‒ зазначається в документі.

За дорожчі автомобілі лучани мають платити25 000 гривень на рік. «За об’єкти оподаткування, придбані протягом року, податок сплачується пропорційно кількості місяців, які залишилися до кінця року, починаючи з місяця, в якому проведено реєстрацію транспортного засобу», ‒ додають у міськраді.