У Луцьку ‒ благодійна виставка світлин волонтера

Луцький волонтер та громадський діяч показав лучанам власні «50 сторінок атласу».

 арт-галереї «Луцьк» відкрилася виставка світлин Руслана Теліпського, ‒ пише Волинський інформаційний портал.

Автор виставки розповів, що його улюблена книга, яка супроводжує мандрівника в усіх подорожах, своєрідний оберіг – «Атлас» одного з польських авторів. Коли Теліпський гортає його сторінки, єдине, про що він думає: «Коли я потраплю в цю країну?»

Загалом чоловік відвідав п’ятдесят країн, серед яких – Аргентина, Чехія, Туреччина, Італія, Норвегія, Швейцарія. Із кожної у нього збережено безліч фото. Сюжети найрізноманітніші – від солдатів на Сході України і закінчуючи турецькими мечетями та французькими музикантами.

Луцький мандрівник Ігор Случик зазначив, що Руслан бачить мить, усі його фото наповнені таємним сенсом.

Фотовиставка є комерційною, виручені кошти підуть на допомогу учасникам АТО в рамках волонтерської ініціативи «Меценати для солдата». Проект допомагає отримати знижки на товари від меценатів для учасників АТО. «Ми намагаємося охопити кожну галузь ‒ від медичного центру до перукарні та шиномонтажу. Найбільше коштів зараз ми витрачаємо на продуктові набори для учасників АТО, тому гроші і від цієї виставки будуть потрачені на це», – ділиться координатор проекту «Меценати для солдата» Неоніла Головацька.

Теліпський підкреслив, що саме своєю творчістю ми можемо подякувати тим, хто зараз лежать у шпиталях, та тим, хто повернувся зі Сходу.

Світлини лучанам показуватимуть протягом місяця – до 29 лютого.