Ситуація критична, – Романюк про «Луцьктепло»

Міський голова Луцька Микола Романюк та голова «опозиційної» фракції «Укроп» Ігор Полщук вважають ситуацію на ДКП «Луцьктепло» критичною. Щоправда, причини цього, на їх думку, різні.

Про це йшлося під час сесії Луцької міськради у вівторок, 2 лютого.

За словами Ігоря Поліщука, причина критичного стану – менеджмент «Континіуму», який, мовляв. роками керував підприємством. Зокрема він назвав колишнього директора підприємства Олександра Киричука.

Ще однією проблемою депутат називає співпрацю із «Захід ТЕГ» через котельню на вулиці Карбишева. Поліщук навіть підозрює, що «Захід ТЕГ» може «забрати «Лукцьктепло».

Натомість Микола Романюк стверджує, що проблеми на підприємстві виникли через те, що «Нафтогаз України» через нові умови роботи «викачує гроші» із підприємств теплоенергетичної галузі. Натомість керівництво підприємством «менеджменту «Континіуму» він заперечує.

За словами Романюка він, а також директор підприємства Юрій Паращій і голова ОДА Володимир Гунчик не раз мали зустрічі із «київськими» посадовцями, зокрема і заступником прем’єр-міністра Геннадієм Зубком, аби вирішити цю проблему.