«Радикальна партія в опозиції до уряду, а не до народу», – Микола Буліга

Народний депутат України, лідер опозиційної фракції Радикальної партії Олег Ляшко на погоджувальній раді у парламенті, заявив, що на поточному сесійному тижні депутати мають зайнятися важливими соціальними та економічними законопроектами.

«Вимагаємо на цьому тижні розглянути питання скасування оподаткування пенсій, подолання вето на закон, який передбачає вихід жінок на пенсію у 55 років, перерахунок ціни на газ для населення та питання реструктуризації боргів фізичних осіб», – заявив Ляшко.

За словами радикала, влада негайно має міняти економічну політику. Ляшко впевнений, що ситуацію в країні погіршує не тільки зовнішня політика влади, а й внутрішні чвари, розбрат і протистояння.

«Як ми можемо добиватися економічного зростання, коли люди жебракують? Українцям ні з чим іти до аптек і магазинів. Довели країну до ручки, імітуючи реформи. Робите із українців дураків і працюєте тільки заради власного збагачення. Дайте людям гроші. Дайте людям впевненість у завтрашньому дні. Зробили людей жебраками і розказуєте, що Путін винен. Ми пропонуємо приймати ті закони, які радикально мінятимуть економічну політику, яка мільйонам українців дасть можливість заробити на хліб і годувати свою сім’ю. А імітування реформ, через які народ сидить з простягнутою рукою – ні до чого хорошого не доведе», – переконаний Олег Ляшко.

Один з лідерів Радикальної партії у Волинській області Микола Буліга (на фото) вважає, що нестабільна економічна ситуація в регіоні, як і у всій країні, є наслідком відповідної політики недієздатного на сьогодні уряду.

«Радикальна партія на сьогодні перебуває в опозиції. Не в опозиції до народу, а в опозиції до недієздатного уряду. При цьому наша політична сила пропонує конкретний план виходу з економічної кризи. Втім, представники коаліції в парламенті, які сформували такий уряд, не допустять до влади людей, які здатні взяти на себе відповідальність за реалізацію пропонованого плану дій, бо їм вигідно тримати країну у кризовому стані. Вони не чують опозиції в раді, вони не чують голос народу в регіонах. Радикальна партія обрала шляхпідвищення рівня життя людей, створення робочих місць, підвищення купівельної спроможності населення і не зійде з цього шляху ні перебуваючи в опозиції, ні в разі формування нової коаліції і нового уряду», – заявив Микола Буліга.